תרומה לקהילה וקיימות

מכירת ציוד ושירותי בטיחות מגיעה עם אחריות. 

בכל שנה נפגעים אלפי עובדים ברחבי ישראל מתאונות עבודה. המספרים רק עולים, עם עשרות מקרי מוות בכל שנה.

אנחנו מתחייבים לספק ללקוחותינו ציוד איכותי ושירות מקצועי – ציוד שמציל חיי אדם. יתרה מזאת, אנחנו מקפידים לשתף את הידע שלנו בתחומי הבטיחות בעזרת הבלוג שלנו שמציע טיפים ומדריכים לבטיחות.

יחד עם הרצון שלנו למכור, אנחנו מקפידים להחזיר לקהילה ולסביבה משאבים, ידע ובטיחות. 

בעמוד זה נפרט על חלק מהפעילויות שלנו למען הקהילה ולמען הסביבה.

מגן אופטיק בע"מ הינה מהמפיצים המובילים והמוכרים בישראל בכל הנוגע לציוד מיגון אישי וציוד עבודה בחרום. החברה הוקמה בשנת 1986 על ידי מר מוטי צאיג, המנכ"ל המכהן והבעלים. לחברה למעלה מ- 30 שנות ניסיון כמפיצה בתחום המיגון האישי.

תרומת אוזניות מגן לקבוצת "אשר, איפה אתה?"

קבוצת "אשר, איפה אתה?" היא קבוצה של אנשים שנולדו עם תסמונת אשר, תסמונת גנטית שבה קיימת לקות שמיעה ראשונית, בצירוף מחלת העיניים שמביאה לקשיי ראייה חריפים, לעתים עד עיוורון. 

הקבוצה הזו מעבירה הרצאות וסדנאות ללא מטרת רווח, והכל למען הפצת מודעות לקהל השומע ואנשי מקצוע שיכולים לעזור להם לקידום מודעות על התסמונת.

בסדנאות, הם משתמשים במשקפיים מיוחדות שמאפשרות לקהל לחוש את לקות הראייה. בעזרת אוזניות מגן – הם יכולים לגרום לקהל להרגיש איך זה לא לשמוע.

לאחרונה הקבוצה וחברת מגן אופטיק ביצעו שיתוף פעולה במהלכו מגן אופטיק סיפקה לקבוצה אוזניות מגן כדי לקדם את הסדנאות ואת תחושת המשתתפים. בגלריה תוכלו למצוא תמונות מהסדנה האחרונה של הקבוצה עם אוזניות המגן של מגן אופטיק.

למידע נוסף אודות קבוצת "אשר, איפה אתה?":

עמוד פייסבוק "אשר,איפה אתה?"
עידו כהן 054-5469295 (ב- SMS בלבד)
מייל: ushewy@gmail.com

שיתוף פעולה עם פרויקט "נעים לירוק"

נעים לירוק – ניסוי של מדינת ישראל ומשרד התחבורה בשינוי הרגלי נסיעה

מדובר באחד מהניסויים הגדולים בעולם התחבורה. חברתנו סיפקה לצילומים אודות הפרויקט בכתבת מגזין של ערוץ 2,  ציוד בטיחות כמו כובעי מגן עם סנטרייה לעבודה בגובה.

למידע נוסף אודות הפרויקט: 

אתר "נעים לירוק"  http://www.goingreen.org.il/